Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vota për grisje"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (zhberje vandalizmi)
 
*{{PËR}} - Artikuj joenciklopedik. --[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] 15 Korrik 2010 21:33 (CEST)
*{{PËR}} - Shumica për të mos thënë të gjithë artikujt janë pa baza enciklopedike dhe jo të përshtatura me rregullat e Wikipedias. --[[Përdoruesi:Irvi Hyka|Irvi HykaIH]] 16 Korrik 2010 00:44 (CEST)
*{{PËR}} - Nuk i pash te gjithe, por jorelevant. Mund ti giresh menjehere. —<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 16 Korrik 2010 02:11 (CEST)
*{{PËR}} --'''[[User:Aeternus|Λeternus]]''' 16 Korrik 2010 11:05 (CEST)