Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Puntori"

ska përmbledhje të redaktimeve
Hi! Please, look at this [http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Project:Kuvendi&diff=prev&oldid=685022 here]. [[Speciale:Kontributet/189.21.161.81|189.21.161.81]] 17 Janar 2010 18:00 (CET)
 
== "Produktet e vrasësit" ==
 
Z. Puntori nuk kuptoj se kush ishin këta "vrasësit" dhe cilët produkte duhet të bojkotojm.
Me aq sa vërejta flitej për hebrejt në mos gabohem. Ku e argumentoni këtë?
Miqësisht [[Përdoruesi: Irvi Hyka]]
 
== SUL / Login collision / Asr ==