Ndryshimi mes inspektimeve të "Kazakistani"

2 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 109.92.125.147) dhe riktheu rishikimin 1788598 nga CommonsDelinker)
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
* [http://www.nationalbank.kz/?switch=eng National Bank of Kazakhstan]
 
{{AziaKZ-gjeo-cung}}
{{VendeAzise}}
{{Bashkësia e Shteteve të Pavarura}}