Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:The199206"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Céréales Killer zhvendosi faqen Përdoruesi diskutim:Irvi Hyka tek Përdoruesi diskutim:The199206: Automatically moved page while renaming the user "Irvi Hyka" to "The199206")
== Llogari e re ==
 
Mirëmbrëma dhe shpresoj je mirë. Nëse do një llogari të re, ndihu i lirë ta hapësh, po, kur ta bësh, mos edito më me këtë llogari. Kur ta bësh, më thuaj nëse do që ta gris këtë. --[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 17 nëntor 2017 19:45 (CET)
 
== Qëndrimi në llogarinë tuaj ==
* Llogaria është përgjegjësi andaj ridrejtimi është i lidhur ngushtë me fshehjen e identitetit dhe manipulimin. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] ([[Përdoruesi diskutim:Puntori|diskutimet]]) 12 gusht 2018 14:46 (CEST)