Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:The199206"

U largua krejt përmbajtja e artikullit.
(U largua krejt përmbajtja e artikullit.)
Etiketa: Duke zbrazur
== Qëndrimi në llogarinë tuaj ==
* Llogaria është përgjegjësi andaj ridrejtimi është i lidhur ngushtë me fshehjen e identitetit dhe manipulimin. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] ([[Përdoruesi diskutim:Puntori|diskutimet]]) 12 gusht 2018 14:46 (CEST)
 
== Artikujt e Vrasësit ==
* Ju kishit shkruar dhe fshirë komentin tuaj. A
* A mund të më thoni më shumë rreth kësaj sepse fatkeqësisht nuk e kam idenë përse bëhet fjalë.
* Përshëndetje të sinqerta [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] ([[Përdoruesi diskutim:Puntori|diskutimet]]) 12 gusht 2018 14:47 (CEST)