Ndryshimi mes inspektimeve të "V"

30 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Shih dhe: përmirësime teknike, hoqa: <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Kategoria:Alfabete]]
[[Kategoria:Shkronja|!]]
[[Kategoria:Faqe kthjelluese]]
 
 
{{cung}}