Dallime mes rishikimeve të "Zhupanja"

2 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
| gjatësia =
}}
'''ZhupanijaZhupanja''' ''(në [[Gjuha Kroate|Kroatisht]] ŽupanijaŽupanja)'' është një qytet në [[Zhupania e Vukovarit dhe Sremit|Zhupaninë e Vukovarit dhe Sremit]] në [[Kroacia|Kroaci]].
 
== Demografia ==