Dallime mes rishikimeve të "Hoxha (mbiemër)"

14 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{kthjellim}}
 
'''Hoxha''' është mbiemr i njohur Shqiptare dhe më i përdoruri në Shqipëri.<ref>{{cite web |url=https://www.shqiperia.com/100-mbiemrat-me-te-perdorur-ne-Shqiperi.2418/ |website=shqiperia.com |title=100 mbiemrat me te perdorur ne Shqiperi |accessdate=14 qershor 2016|quote=Mbiemri Hoxha është kryesuesi i kësaj liste.}}</ref><br />
Persona të dukshëm me këtë emër janë:
{{Div col|2}}
 
==A==
* [[Ajet Hoxha]] – (?–), ish-lojtar futbolli shqiptar