Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Punetor i Rregullt5"

(→‎Mid'hat e Mit'hat: seksion i ri)
 
Po per ça ia nderron kot mer tutkun, kur thjesht t'i bajshe te artikulli ekzistues te gjitha, po "Hi dhe Shpuze" qe kurdo asht botu Mid'hat, si e shpjegon ti? Po qe vete firmosi '''Midhat''' ne shpalljen e pavaresise? Ju a hiqeni apo beni qe mplekseni edhe tek etnit e pavaresise pa piken e haberit, as te analizes, as te krahasimit te asaj pak cka ofron onllajni?
Po normal qe do te te fyej, sepse je karagjoz, kalon nga kafshet te etnit e pavaresise pa fene e filtrit. Defiçent
Anonymous user