Dallime mes rishikimeve të "Lee Van Cleef"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Lee Van Cleef (9 janar 1925 - 16 dhjetor 1989) ishte një aktor amerikan film i cili u shfaq kryesisht në foto perëndimore dhe veprim. Karakteristikat e tij të mprehtë dhe sytë e ...)
 
Kushdo qe e ka perkthyer kete ju qifshin ropt.Lee Van Cleef (9 janar 1925 - 16 dhjetor 1989) ishte një aktor amerikan film i cili u shfaq kryesisht në foto perëndimore dhe veprim. Karakteristikat e tij të mprehtë dhe sytë e mprehtë çoi në hedhur i tij është si një zuzar në rezultatet e filmave të tillë si Noon Lartë, Man Who Shot Liberty fruda dhe mirë keqe dhe shëmtuar.
Early life
Early life
Anonymous user