Dallime mes rishikimeve të "Lee Van Cleef"

46 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.10.243 (diskutimet) në versionin e fundit nga 46.99.251.33.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.10.243 (diskutimet) në versionin e fundit nga 46.99.251.33.)
Etiketa: Rollback
Kushdo qe e ka perkthyer kete ju qifshin ropt.Lee Van Cleef (9 janar 1925 - 16 dhjetor 1989) ishte një aktor amerikan film i cili u shfaq kryesisht në foto perëndimore dhe veprim. Karakteristikat e tij të mprehtë dhe sytë e mprehtë çoi në hedhur i tij është si një zuzar në rezultatet e filmave të tillë si Noon Lartë, Man Who Shot Liberty fruda dhe mirë keqe dhe shëmtuar.
Early life
Early life