Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare: G"

→‎G: +Genta
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎G: Rregullim i sintaksës using AWB)
(→‎G: +Genta)
*[[Gazmend Rama-Gazi]]
*[[Gaqo Cako]]
*[[Gentiana Ismajli|Genta Ismajli]]
*[[SHKA Ganimete Terbeshi|Ganimete Terbeshi]] <small>SHKA</small>
*[[Gezim Ahmetaj]]