Ndryshimi mes inspektimeve të "Njësia administrative Ura Vajgurore"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
 
{{Bashkitë dhe Komunat e Rrethit të Beratit}}
{{EvropaAL-gjeo-cung}}
 
[[Kategoria:Bashki në Shqipëri|U]]