Dallime mes rishikimeve të "Izmiri"

1 byte added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
}}
 
'''IzmirIzmiri''' është qyteti i tretë më i populluar në [[Turqia|Turqi]] pas [[Stambolli|Stambollit]] dhe [[Ankaraja|Ankarasë]]
 
== Gjeografia ==