Dallime mes rishikimeve të "Leopardi"

47 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.151) dhe riktheu rishikimin 1890765 nga Punetor i Rregullt5
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.151) dhe riktheu rishikimin 1890765 nga Punetor i Rregullt5)
{{Reflist}}
 
==Lidhje të jashtme==
Leopardi ka instikte 90% te ngjashme me njeriun
{{Macet e mëdha}}
{{Panthera|taxa=panthera pardus}}