Ndryshimi mes inspektimeve të "31 tetor"

13 bytes added ,  2 vjet më parë
→‎Festa dhe përvjetore: https://en.wikipedia.org/wiki/Halloween
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.36) dhe riktheu rishikimin 1303186 nga Addbot)
(→‎Festa dhe përvjetore: https://en.wikipedia.org/wiki/Halloween)
 
 
== Festa dhe përvjetore ==
[[Halloween]]
 
[[Kategoria:Tetor]]
Anonymous user