Dallime mes rishikimeve të "Sankoci"

56 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 178.175.127.154 (diskutimet) në versionin e fundit nga Resnjari.
No edit summary
v (U kthyen ndryshimet e 178.175.127.154 (diskutimet) në versionin e fundit nga Resnjari.)
Etiketa: Rollback
| gjat_g=20 | gjat_m=56 | gjat_s=10 | gjat_dr = E
}}
'''Sankoci''' ose '''Sankofci''' është një vendbanim në komunën e [[Komuna e Drenasit|Drenasit]], [[Kosovë]]. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin '''Flamuras'''.Shquhet per njerez trima e luftetar dhe njerz te dijes .
<!-- == Gjeografia == -->
<!-- == Demografia == -->