Ndryshimi mes inspektimeve të "Liqeni"

14 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.242.25.8) dhe riktheu rishikimin 1772267 nga 1l2l3k)
!Emri !! Vendi !! Sipërfaqja(km2) !! Thellësia (m)
|-
== Titulli ==
| [[Kaspik]] || Rusi/Iran.etj || 371 000 || 1 025
|-
Anonymous user