Ndryshimi mes inspektimeve të "Grammy Award"

49 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.137.143 (diskutimet) në versionin e fundit nga Cyrus noto3at bulaga.
(shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.137.143 (diskutimet) në versionin e fundit nga Cyrus noto3at bulaga.)
Etiketa: Rollback
Grammy vlen si shpërblimi më i larti për artistët dhe xhiruesit.
 
Shfaqja e këtij shpërblimi transmetohet nga [[CBS]]. Për vitin 2011, ceremonia e ndarjes se çmimeve u mbajt ne "Nokia Theatre".
 
bts is gonna be there y’all nasties better vote
 
== Lidhje të jashtme ==