Dallime mes rishikimeve të "Ismail Kadare"

66 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1906721 nga Iskenderije: WP:BANREVERT from the blocked user Udha, edit-warrior according to https://meta.wikimedia.org/wiki/Steward_requests/Checkuser#Udha@sq.wikipedia)
{{Autorë shqiptarë|state=collapsed}}
{{Portal|Letërsia}}
{{Biblioteka|TYP=p|GND=118995146|LCCN=n/50/42586|VIAF=68930851}}
 
{{DEFAULTSORT:Kadare, Ismail}}
[[Kategoria:Ismail Kadare| ]]
562

edits