Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Iskenderije"

(→‎Bllokim: seksion i ri)
== Bllokim ==
 
{{ping|Liridon]]}} vellai, shiko mire Steward-in, shkruan likely qe nuk do te thote '''po''', por '''me gjase''', dhe nuk bllokohet tjetri pas gjasave. Shiko nderkohe ç'po pocaqis [[Përdoruesi:Udha1]] ose hiqni me mire dore prej te qenet administrator perderisa nuk administroni gjekafshe. --[[Përdoruesi:Iskenderije|Iskenderije]] ([[Përdoruesi diskutim:Iskenderije|diskutimet]]) 5 nëntor 2018 11:47 (CET)
562

edits