Dallime mes rishikimeve të "Muzika"

5 bytes added ,  3 vjet më parë
yes
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.107.221) dhe riktheu rishikimin 1868050 nga Aeternus)
(yes)
* [[Lista e muzikantëve]]
* [[Lista e instrumenteve muzikore]]
* [[Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare]] fuck
{{muzi-cung}}
 
Anonymous user