Ndryshimi mes inspektimeve të "Pikëpresja"

7 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Pikëpresja''' është shenjë pikësimi, që përbëhet nga një pikë me një presje përposh (;), që tregon një pushim më të gjatë se presja dhe përdoret kryesisht në një periudhë për të veçuar ato pjesë të saj të cilat qëndrojnë deri diku të pavarura.gfchngf
 
{{cung}}
Anonymous user