Ndryshimi mes inspektimeve të "Pikëpresja"

7 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 46.19.225.193 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tytuu.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 46.19.225.193 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tytuu.)
Etiketa: Rollback
 
'''Pikëpresja''' është shenjë pikësimi, që përbëhet nga një pikë me një presje përposh (;), që tregon një pushim më të gjatë se presja dhe përdoret kryesisht në një periudhë për të veçuar ato pjesë të saj të cilat qëndrojnë deri diku të pavarura.gfchngf
 
{{cung}}
62

edits