Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Wikipedianët"

v
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Vini Re! ==
'''Vini Re!:''' : ''N.q.s.Në qoftë se do të punosh në [[Wikipedia]] '''vazhdimisht''', shëno veten edhe tek Wikipedia kryesore në anglisht për t'u lidhur me shqiptarë të tjerë: [[:en:Category:Wikipedians in Albania|këtu]]. Por nëse jeni anëtarë i ri dhe kërkoni nofkën tuaj atëherë shiko [[Speciale:Listusers|këtu]] (ka shumë konto)''
 
== Përdoruesit sipas ==