Dallime mes rishikimeve të "Syri"

154 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 109.92.133.46) dhe riktheu rishikimin 1852220 nga 1l2l3k
(→‎Lidhje të jashtme: Shtova pëmbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 109.92.133.46) dhe riktheu rishikimin 1852220 nga 1l2l3k)
== Lidhje të jashtme ==
{{Tiparet anatomike të njeriut}}
Përsosshmëria syrit
 
[[Kategoria:Organe]]
Sa i përket syrit,syri majt është më i përsosur nga shikimi,edhe pse nuk ka ndonjë dallim shumë të madh nga syri i djathë.