Dallime mes rishikimeve të "Sistemi i qarkullimit të gjakut"

(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 185.32.20.58) dhe riktheu rishikimin 1801112 nga 82.114.76.249)
:arteria e kërcirit
:arteria e këmbës e gishtave
:arteria e barkut
 
== Shiko edhe këtë ==
* [[Njeriu]]
 
 
Anonymous user