Ndryshimi mes inspektimeve të "Komunikimi"

4 bytes removed ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.67.177.223) dhe riktheu rishikimin 1789747 nga 1l2l3k)
== Elementet e komunikimit ==
Elementet bazë të komunikimit janë gjashteë:
#1 '''dhenesi''' -
2 '''referati''' -
# ''
#3 '''referatimarresi''' -
#4 '''marresikodi''' -
# 5'''kodimesazhi'''
#6 "kanali"
#'''mesazhi'''
#"kanali"
 
==Llojet e komunikimit==
Anonymous user