Dallime mes rishikimeve të "Mesjeta"

13 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.44.58) dhe riktheu rishikimin 1833366 nga 185.224.103.132
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.44.58) dhe riktheu rishikimin 1833366 nga 185.224.103.132)
 
== Feja ==
feja ne mesjete ishte katolicizmi dhe rracizmi
 
== Shiko edhe ==