Ndryshimi mes inspektimeve të "Álvaro Morata"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.143.206 dhe 79.106.109.174) dhe riktheu rishikimin 1720071 nga Mr Robot)
v
== Lidhje të jashtme ==
{{commons category}}
*[http://www.bdfutbol.com/en/j/j8571.html Profili tetek BDFutbol]
*[http://www.futbolme.com/app.php/ficha-jugador/alvaro-borja-morata-martin Profili tetek Futbolme] {{es icon}}
*[http://www.national-football-teams.com/player/57703/Alvaro_Morata.html Álvaro Morata] tetek National-Football-Teams.com
*[http://www.fifa.com/worldfootball/statisticsandrecords/players/player=314291/ Álvaro Morata] – Rekordi kompetitiv tekompedicionet e [[FIFA]]
 
{{UEFA Euro U–21 2013 Skuadra e Turnamentit}}