Ndryshimi mes inspektimeve të "Pulla"

151 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Pulla''' ose '''kopsa''' është një send i vogël, petashuq dhe me formë rrumbullake që qepet në një rrobë dhe shërben për ta mbërthyer.<ref>{{Cite web|url=http://fjalori.shkenca.org/|title="pullë" dhe "kopsa" në Fjalorin e Gjuhës së Sotme Shqipe|website=fjalori.shkenca.org}}</ref>
 
== Referencat ==
3.800

edits