Ndryshimi mes inspektimeve të "Festivali Evropian i Këngës për Fëmijë"

 
== Fituesit ==
811 Shtete kanë fituar Festivalin : Koracia, Spanja, Bjellorusia, Rusia, Gjeorgjia ,Holanda ,Armenia ,Gjeorgjia.Ukraina ,Malta ,Italia dhe Polonia
 
{{clear}}
80

edits