Ndryshimi mes inspektimeve të "Njohuria"

110 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Kthjellim}}
Njohuria edhte kur ti njeh diqka si p.sh ti ke njohuri te madhe per mjeksin kjo d.m.th se ti e njeh mjeksin .
 
*'''Njohuria''' është tërësia e [[Dija|dijeve]] që ka mbledhur dikush në një fushë të caktuar. Ajo është tërësia e ideve dhe e [[Nocioni|nocioneve]] bazë të një [[Shkenca|shkence]] apo një [[Fusha|fushe]] të caktuar.
Anonymous user