Ndryshimi mes inspektimeve të "Toptanajt"

97 bytes removed ,  1 vit më parë
v
(→‎Prejardhja dhe historia: permiresim reference)
{{ref}}
 
[[Kategoria:ShqipëriaOxhaqet osmaneshqiptare]]
[[Kategoria:Familje shqiptare]]
[[Kategoria:Perandoria Osmane]]
[[Kategoria:Historia shqiptare]]
[[Kategoria:Tiranë]]
[[Kategoria:Krujë]]
3.800

edits