Ndryshimi mes inspektimeve të "Çamëria"

11 bytes added ,  1 vit më parë
v (U kthyen ndryshimet e PMR10 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tiimiii.)
Etiketa: Rollback
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [http://www.chameriaassociation.org/ Chameria Human Rights Association]
* [http://shoqatacameria.blogspot.com/ Shoqërisë Politike Atdhetare Çamëria]
* [http://members.tripod.com/camerian_volunteer/ Reality of Cameria]l.a(bossman
* [http://web.archive.org/20010517002222/www.geocities.com/CapitolHill/Congress/1633/ Çameria's History]
* Video-dokument : Historia E Çamërisë Shqiptare 2007 [http://www.youtube.com/watch?v=naSl88KGrJU pjesa e I-rë] dhe [http://www.youtube.com/watch?v=OQrKUurRHBw II-të]
Anonymous user