Dallime mes rishikimeve të "12 Korrik"

50 bytes removed ,  3 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(përmirësime teknike, zëvendësova: maj → Maj, qershor → Qershor, korrik → Korrik (2), gusht → Gusht)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[1967]] - [[John Petrucci]] - Kitaristi dhe themeluesi i bendit [[Dream Theater]]
* [[100 p.e.s.]] [[Jul Cezari]] - Perandor i Romës
•2002 lindi bledar gjabri ma i madhi i shqipris
 
== Vdekje ==
Anonymous user