Dallime mes rishikimeve të "Lëvizja ndërkombëtare e Kryqit të Kuq dhe Gjysmëhënës së Kuqe"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (nga Kryqi i Kuq)
vNo edit summary
<center> '''Kryqi i Kuq''', '''Gjysëmhëna e Kuqe''' dhe '''Kristali i Kuq''',<br/>simbolet internacionale e Kryqit të Kuq</center>
 
==Burimet Referencat ==
{{Referenca}}
 
== Lidhje të jashtme ==