Ndryshimi mes inspektimeve të "Lazër Radi"

27 bytes added ,  2 vjet më parë
v (U kthyen ndryshimet e Barnabë Trohasi (diskutimet) në versionin e fundit nga Zall-herr.)
Etiketa: Rollback
 
{{DEFAULTSORT:Radi, Lazër}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1916]]
[[Kategoria:Vdekje 1998]]
[[Kategoria:Përkthyes shqiptarë‏‎]]
[[Kategoria:Njerëz nga Prizreni]]
[[Kategoria:Të burgosur dhe të përndjekur në komunizëm]]
3.800

edits