Ndryshimi mes inspektimeve të "Shala (Lipjan)"

added a photo
v
(added a photo)
 
}}
'''Shalë''' është një vendbanim në komunën e [[Komuna e Lipjanit|Lipjanit]], [[Kosovë]].
[[Skeda:Elementary School of Shale in Kosovo.jpg|parapamje|Shkolla fillore e fshatit.]]<!-- == Gjeografia == -->
<!-- == Demografia == -->
<!-- == Ekonomia == -->
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->== Shih dhe këtë ==
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Lipjan]]
<!-- == Burimet == -->
1

edit