Ndryshimi mes inspektimeve të "Çamëria"

11 bytes removed ,  1 vit më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.126.175) dhe riktheu rishikimin 1890663 nga 1l2l3k
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.126.175) dhe riktheu rishikimin 1890663 nga 1l2l3k)
* [http://www.chameriaassociation.org/ Chameria Human Rights Association]
* [http://shoqatacameria.blogspot.com/ Shoqërisë Politike Atdhetare Çamëria]
* [http://members.tripod.com/camerian_volunteer/ Reality of Cameria]l.a(bossman
* [http://web.archive.org/20010517002222/www.geocities.com/CapitolHill/Congress/1633/ Çameria's History]
* Video-dokument : Historia E Çamërisë Shqiptare 2007 [http://www.youtube.com/watch?v=naSl88KGrJU pjesa e I-rë] dhe [http://www.youtube.com/watch?v=OQrKUurRHBw II-të]