Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Faqja kryesore/A e dini se/Arkiva"

U kthye versioni 1921982 i bërë nga Papa-Zhuli (diskutimet)
(U kthye versioni 1921983 i bërë nga Papa-Zhuli (diskutimet))
Etiketa: Undo
(U kthye versioni 1921982 i bërë nga Papa-Zhuli (diskutimet))
Etiketat: Zëvendësuar Undo
{{Wikipedia:Faqja kryesore/A e dini se/Arkiva/Vitet}}
Se kisha katolike ne Prizeren ka afreske te dy figurave qe nuk jane shenjtore fetare...
Se kisha katolike ne Prishtina ka nje ashensor nga ku shihet gjithe Prsihtina per 1 Euro
Se Durresi ka muzeun me te bukur arkeologjik ne trevat shqiptare...
Se Struga ka nje muze te mrekullueshem te natyres
Se Korca ka muzeun me modern te ikonave ne gjithe Ballkanin
Se Berati ka dendesine me te madhe te hoteleve familjare
Se Gjirokastra ka ende nje muze te armeve
Se Borshi ka kalane e Sopotit nga vjen dhe kenga: ‘Sopotare moj te ngarata,/ rrokni thika rrokni shpata...’
1.070

edits