Dallime mes rishikimeve të "Hysni Milloshi"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
 
Hysni Milloshi ( 26 janar 1946-25 prill 2012) ishte një nga themeluesit dhe Sekretar I Parë I Partisë Komuniste , pasardhëse e Partisë së Punës së Shqipërisë . <ref>{{cite web|author=Emër * |url=http://www.gazetatema.net/web/2012/04/25/nderron-jete-kreu-i-partise-komuniste-hysni-milloshi/ |title=Ndërron jetë kreu i Partisë Komuniste, Hysni Milloshi |publisher=Gazeta Tema |date=2012-04-25 |accessdate=2012-07-07}}</ref>
 
 
==Biografia==
3

edits