Dallime mes rishikimeve të "Udhëheqës të shteteve në vitin 1909"

Replace with SVG. (GlobalReplace v0.6.5)
(→‎Amerika e Veriut: përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar duke përdorur AWB)
(Replace with SVG. (GlobalReplace v0.6.5))
*# [[José Miguel Gómez]], President (1909–1913)
* '''{{flamuri|Meksika 1893}} [[Meksika]]''' - [[Porfirio Díaz]], President (1884–1911)
* '''[[File:Dominion of Newfoundland Red Ensign.pngsvg|20px]][[Newfoundland]]'''
** Monark - [[Edward VII]], Mbreti i Britanisë së Madhe dhe Irlandës (1901–1910)
** Guvernator - [[William Macgregor]] (1909–1913)