Ndryshimi mes inspektimeve të "Reçica e Madhe"

275 bytes removed ,  1 vit më parë
v
{{Noref}}
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v ({{Noref}})
{{Noref}}
{{Infobox MK vendbanim
|Emri = '''{{PAGENAME}}'''
|Emër_tjetër =
|Lloji i vëndbanimit = Fshat
|Flamuri_figura = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Flamuri_artikulli =
|Stema_figura = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje = Golema Rečica 1.JPG
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi territorial-->
|Rajoni = [[Rajoni i Pollogut|Pollog]]
|Komuna = [[Komuna e Tetovës|Tetovë]]
|Kryetari i Komunës =
|Partia udhëheqëse =
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia =
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit =
|Krahina = Pollog i Poshtëm
|WebFaqja =
|E-Posta =
|harta = Republika e Maqedonisë <!--Parametri të mos ndërrohet-->
 
<!--Harta-->
|harta = Republika e Maqedonisë <!--Parametri të mos ndërrohet-->
|harta_fizike = Yes
|Harta_foto =
|përshkrimi_harta =
|harta_gjerësi =
|CoordAddon =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=41 | gjer_m=59 | gjer_s=00 | gjer_dr =N
| gjat_g=20 | gjat_m=57 | gjat_s=00 | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësi =
|gjatësi =
26

edits