Dallime mes rishikimeve të "SuperSport"

26 bytes added ,  3 vjet më parë
!Orari i transmetimit
|-
|''Gol pas Goli SS2SS3''
|Talk show
|Vilma Masha
|''Bar Sport Skedina SS2''
|Sport show
|Ilda Bejleri(më parë) / Bora Zemani / Gea Braha
|Albania
|Çdo të shtunë dhe të diel ora 12:00
|Eurogol SS2
|Sport show
|Sidorela Gjoni / Leila Kraja
|Albania
|Çdo të hënë ora 17:00