Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

28 bytes removed ,  2 vjet më parë
Skeda DigitAlb_logofestive2018.png u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Didym
(Update i logos aktuale te DigitAlb dhe permiresim i disa gabimeve ne shkrim.)
(Skeda DigitAlb_logofestive2018.png u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Didym)
{{Infobox company
| name = DigitAlb Sh.A
| logo =DigitAlb logofestive2018.png
| logo_size = 200
| type = Shoqëri aksionere