Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:185.174.211.25"

+
No edit summary
(+)
 
Përshëndetje! Mirëserdhe në Wikipedia-n në shqip! Faleminderit për kontributin që ke dhënë dhe [https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/185.174.211.25 artikujt që ke krijuar]! Në qoftë se ke ndërmend të vazhdosh redaktimin e Wikipedisë mundet të [[Wikipedia:Hyjmë|hapësh një llogari]] dhe të ndihëmosh [[Wikipedia:Wikipedianët|komunitetin tonë]] me zgjerimin dhe përmirësimin e kësaj enciklopedie. Punë të mbarë! <small>P.S. Emri i artikujve duhet të jetë në trajtën e shquar.</small> — [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 31 dhjetor 2018 16:38 (CET)
 
:Faleminderit për vlerësimin. Nuk kam edhe aq kohë sa të merrem në mënyrë aktive me wikipedian por ja që nganjëherë jap kontributin tim në këtë mënyrë. Shpresoj që kontributet e mia të mos jenë të dëmshme. Nëse nuk prish punë herë pas here do të kyqesha me kontribute.
 
::Mirë, si të keshë dëshirën — [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 31 dhjetor 2018 17:18 (CET)