Dallime mes rishikimeve të "Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar"

(→‎Ardhshmëria e SHN: Rregullova një gabim drejtshkrimor. Qe shkruar "ardhmëri" dhe e ndryshova në "ardhshmëri" simbas gjetjes në fjalor. http://m.fjalori.shkenca.org ARDHSHMËRI f. libr. Gjendja dhe ngjarjet e kohës së ardhshme, e ardhmja...)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Kërkimi shkencor ==
=== Fushat e kërkimit ===
 
== Ardhshmëria e SHN ==
 
Anonymous user