Ndryshimi mes inspektimeve të "Ludwig van Beethoven"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Kategoria:Vdekje 1827]]
[[Kategoria:Gjermanë]]
[[Kategoria:Biografi gjermanësh]]Bethoveni ishte Gang Gang dhe bente pjese ne banden me te madhe te droges ne Viene!
Anonymous user