Ndryshimi mes inspektimeve të "Ludwig van Beethoven"

U kthye versioni 1926241 i bërë nga 79.106.126.21 (diskutimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(U kthye versioni 1926241 i bërë nga 79.106.126.21 (diskutimet))
Etiketa: Undo
[[Kategoria:Vdekje 1827]]
[[Kategoria:Gjermanë]]
[[Kategoria:Biografi gjermanësh]]Bethoveni ishte Gang Gang dhe bente pjese ne banden me te madhe te droges ne Viene!